Kim jesteśmy

Firma KAIM i BURSCHE ARCHITEKCI Sp. z o.o. /do 2004r. Kaim i Partnerzy Architekci Sp. z o.o./ została założona w kwietniu 1991 roku jako jedno z pierwszych prywatnych biur architektonicznych w Warszawie.

Partnerami w naszej firmie są: Halina Świergocka – Kaim i Katarzyna Bursche.

Zespół projektowy tworzą: arch. Anna Durska, tech.arch. Agnieszka Krzyna, arch. Marcin Malec i arch. Marek Mastalerz.

Oferujemy wieloletnie doświadczenie projektowe, szczególnie w projektowaniu i realizacji wnętrz biurowych. W ciągu ostatnich lat z naszych doświadczeń i umiejętności skorzystało ponad sto renomowanych firm.

Jak pracujemy

W budynkach biurowych  projektujemy powierzchnie ogólnodostępne i reprezentacyjne.


Opracowujemy projekty wnętrz biur zarówno dla potrzeb konkretnych użytkowników – najemców lokali, jak też dla developerów i właścicieli obiektów.


Oferujemy pomoc w zdefiniowaniu programu i potrzeb Klienta, dokonujemy analizy efektywności powierzchni, doradzamy wybór optymalnej lokalizacji biura, pełnimy funkcje doradcze przy kontroli kosztów i analizie budżetów przed podpisaniem umowy najmu i w trakcie realizacji.


Dla każdego z Klientów stwarzamy niepowtarzalną aranżację. Dostosowujemy projekty do indywidualnych potrzeb Klienta i do profilu jego działalności.


Uczestniczymy we wszystkich fazach projektu, poczynając od inwentaryzacji po nadzór nad realizacją:  przygotowujemy „space plany”, projekty wykonawcze wnętrz, wykończenie oraz meble.


Proponujemy zindywidualizowane rozwiązania przestrzenne zgodnie z najnowszymi tendencjami kształtowania wnętrz biurowych, obejmujące zarówno strefy pracy,  miejsca spotkań z klientami jak i przestrzenie rekreacji.


Nasze kontakty ze sprawdzonymi wykonawcami, producentami i dostawcami elementów wyposażenia wnętrz pozwalają na realizację indywidualnych projektów mebli i wyposażenia – głównie stref recepcyjnych.
 

Współpracujemy z doświadczonym zespołem projektantów instalacji zapewniając pełną wielobranżową obsługę inwestycji w fazie projektu i jego realizacji.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now